
На политическия пазар за социален софтуер се появи нова версия на MARX Operating System. Авторите на четвъртото издание ни убеждават, че са коригирали всички бъгове и са увеличили производителността. Новата система е опен сорс и всеки ляв политик може да я нагажда според моментните нужди на социалния пазар.
Исторически преглед на MARX Operating System:
MARX Operating System 1 беше въведена в експлоатация в Русия през 1917 година от Ленин и Троцки. Системата успя да загуби една вече спечелена война и да подпише Бресткия мирен договор с Германия. Създаде концлагерите, уби императорското семейство, унищожи аристокрацията, национализира земята и предприятията. Изби и умори от глад около 8 000 000 души.
MARX Operating System 2 заменя MARX Operating System 1 през 1928 година. Тя коригира някои бъгове на предходната версия и най-вече се характеризира с увеличена производителност. Успява да унищожи чрез разтрели, глад и мизерия над 30 000 000 души в СССР(между 1928 и 1956) и 60 000 0000 в Китай, където се използва до 1976 година. Особено ценна и адаптирана за МАРКС ОС 2 се оказва програмата ГУЛАГ с автори социалните програмисти Троцки, Ягода, Берия и Сталин.
MARX Operating System 3 се появява на бял свят през 1957 година след смъртта на Сталин и убийството на Берия. Системата е пренаписана и обещава нов подход с повече свобода на действие. Тя остава в експлоатация до 1989 година и се запомни с много ниска производителност, празни магазини, липса на свобода за потребителя, психиатрични болници-затвори, опашки за банани, манифестации под радиоактивен дъжд. MARX Operating System 3 получава два ъпдейта - Service Pack 1(Брежнев) и Service Pack 2(Перестройка). Service Pack 2(Перестройка) вкарва системата в краш и довежда до перманентен Error син екран на монитора.
След 1989 година MARX Operating System е деинсталирана от всички социални системи и за нея вече не се произвежда хардуер.
Съвет от специалиста:
Никога не инсталирайте в държавата си каквато и да било версия на MARX Operating System! Сорсът е бъгав. Използвайте Milton Friedman OS 2.
timber
Няма коментари:
Публикуване на коментар